2017-01-30
Lietuvos oro uostai skaičiavo rekordinį augimą

 

vipcommunications” klientui – Lietuvos oro uostams – 2016  metai buvo rekordiniai. Iš viso per praėjusius metus aptarnauta 4,8 mln. keleivių, tai – 13 proc. daugiau nei pernai, o skrydžių skaičius padidėjo 5 proc. ir pasiekė 52 tūkst. Tai didžiausias augimas Lietuvos oro uostų istorijoje.

 

Tuo tarpu šalies oro uostų „mažyliu“  tituluojamas Palangos oro uostas keleivių skaičiumi išaugo net 60 proc., mūsų komandos surengtoje spaudos konferencijoje metų rezultatais džiaugėsi „Lietuvos oro uostų“ generalinis direktorius Gediminas Almantas.

 

Metinių rezultatų pristatymo sklaida – 22 publikacijos didžiuosiuose ir specializuotuose šalies portaluose,  reportažas žiniose. 

« Visos naujienos2017-01-30
Lietuvos oro uostai skaičiavo rekordinį augimą

 

vipcommunications” klientui – Lietuvos oro uostams – 2016  metai buvo rekordiniai. Iš viso per praėjusius metus aptarnauta 4,8 mln. keleivių, tai – 13 proc. daugiau nei pernai, o skrydžių skaičius padidėjo 5 proc. ir pasiekė 52 tūkst. Tai didžiausias augimas Lietuvos oro uostų istorijoje.

 

Tuo tarpu šalies oro uostų „mažyliu“  tituluojamas Palangos oro uostas keleivių skaičiumi išaugo net 60 proc., mūsų komandos surengtoje spaudos konferencijoje metų rezultatais džiaugėsi „Lietuvos oro uostų“ generalinis direktorius Gediminas Almantas.

 

Metinių rezultatų pristatymo sklaida – 22 publikacijos didžiuosiuose ir specializuotuose šalies portaluose,  reportažas žiniose. 

« Visos naujienos

vip logo
category
rsva
UAB „VIP Viešosios informacijos partneriai“
Algirdo g. 25, LT-03219 Vilnius
Tel.: (8 5) 215 4964
El. paštas:
Norite gauti mūsų naujienas?
stipriausi-lietuvoje
gazele
ipra logo
baltic logo
atsakinga
atskaitinga
skaidri
tobulejanti
visuomeniska
© 2015 UAB "VIP Viešosios informacijos partneriai". Visos teisės saugomos.