Naujasis „vipcommunications“ klientas – „Tele2“ „Pildyk“ prekės ženklas
Naujasis „vipcommunications“ klientas – „Tele2“ „Pildyk“ prekės ženklas
Integruotos komunikacijos agentūra „vipcommunications“ laimėjo Lietuvos mobiliojo ryšio lyderės „Tele2“ skelbtą konkursą. Nuo šiol būsime atsakingi ir rūpinsimės bendrovės išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ prekės ženklo komunikacija. Lietuvoje „Pildyk“ prekės ženklas yra lyderis išankstinio mokėjimo paslaugų rinkoje, galintis pasigirti ypač dideliu ilgamečiu populiarumu. Šio prekės ženklo teikiamomis paslaugomis šiuo metu Lietuvoje naudojasi daugiau nei milijonas klientų.
Skaityti daugiau...
Du  „vipcommunications“  laimėjimai
Du „vipcommunications“ laimėjimai
Iš Rygoje vykusių Baltijos šalių komunikacijos apdovanojimų „Mi:t&links. Baltic Communication Awards 2017“ „vipcommunications“ grįžo su 2 įvertinimais. LVŽS rinkimų į Seimą politinė kampanija viešojo sektoriaus kategorijoje ir Šiaulių universiteto krizinės situacijos suvaldymas pelnė antrąsias vietas. Iš viso „vipcommunications“ šiemet pateikė 7 projektus. Praėjusiais metais šiuose apdovanojimuose agentūra dalyvavo pirmą kartą ir pelnė trečią vietą renginių komunikacijos kategorijoje. Šiuose apdovanojimuose tradiciškai aktyviausi latviai – šiemet iš 107 paraiškų į finalą pateko 41. Didžiausiu efektyvumu išsiskiria estų kampanijos – iš 11 paraiškų į finalą pateko net 8.
Skaityti daugiau...
Rūpinsimės „Švyturys – Utenos alus“ komunikacija
Rūpinsimės „Švyturys – Utenos alus“ komunikacija
Lietuvos alaus rinkos lyderis „Švyturys – Utenos alus“ savo komunikacijos partnere pasirinko integruotos komunikacijos agentūrą „vipcommunications“. Būsime atsakingi už pagalbą valdant bendrovės korporatyvinę ir strateginę komunikaciją, taip pat prisidėsime vystant bendrovės prekinį ženklą-flagmaną – „Švyturys“. „Tikime, kad šios komandos turimos komunikacijos žinios prisidės prie tolesnio „Švyturio – Utenos alaus“, kaip atviros ir socialiai atsakingos bendrovės, įvaizdžio išlaikymo ir stiprinimo šiame iššūkių laikotarpyje“, – sakė „Švyturys – Utenos alus“ generalinis direktorius Rolandas Viršilas. „Švyturys – Utenos alus“ lyderio pozicijas Lietuvos alaus rinkoje išlaiko jau 15 metų. Bendrovė savo produktus, tarp kurių yra alus, sidras, geriamasis vanduo ir alkoholiniai kokteiliai, eksportuoja į 27 pasaulio šalis.
Skaityti daugiau...
Turizmo parodoje – 30 tūkst. lankytojų
Turizmo parodoje – 30 tūkst. lankytojų
Tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda „Adventur“ – laukiamiausias kelionių aistruolių renginys. Jau ne pirmus metus prie jo prisideda ir „vipcommunications”, talkindama savo klientui – tarptautinių kelionių organizatoriui „Tez Tour”. „Kelionių mugėje” nestigo ne tik keliauti viliojančių pasiūlymų, bet ir pramogų, loterijų, dovanų. Geriausius kelionių pasiūlymus ir patarimus dalijo 36 kelionių agentai iš 16-kos skirtingų agentūrų.
Skaityti daugiau...
Lietuvos oro uostai skaičiavo rekordinį augimą
Lietuvos oro uostai skaičiavo rekordinį augimą
„vipcommunications” klientui – Lietuvos oro uostams – 2016 metai buvo rekordiniai. Iš viso per praėjusius metus aptarnauta 4,8 mln. keleivių, tai – 13 proc. daugiau nei pernai, o skrydžių skaičius padidėjo 5 proc. ir pasiekė 52 tūkst. Tai didžiausias augimas Lietuvos oro uostų istorijoje. Tuo tarpu šalies oro uostų „mažyliu“ tituluojamas Palangos oro uostas keleivių skaičiumi išaugo net 60 proc., mūsų komandos surengtoje spaudos konferencijoje metų rezultatais džiaugėsi „Lietuvos oro uostų“ generalinis direktorius Gediminas Almantas. Metinių rezultatų pristatymo sklaida – 22 publikacijos didžiuosiuose ir specializuotuose šalies portaluose, reportažas žiniose.
Skaityti daugiau...
Kartu su „Jung Vilnius“ sukurta išskirtinių jungiklių kolekcija
Kartu su „Jung Vilnius“ sukurta išskirtinių jungiklių kolekcija
„Menas įJUNGia“ – tai „vipcommunications“ klientui „Jung Vilnius“ skirtas dizaino projektas, kurio metu dizainerė Agnė Kuzmickaitė, televizijos laidų vedėja ir aktorė Indrė Stonkuvienė bei architektūros ir interjero studijos „Prusta“ architektė-dizainerė Ieva Prunskaitė kūrė visiškai originalias, vardines, šviesos jungiklių kolekcijas. Paskutinį lapkričio penktadienį jos buvo pristatytos Vilniuje. Pasitelkusios skirtingas piešimo technikas – tušą, aliejinius dažus bei flomasterius – projekto dalyvės sukūrė individualius piešinius, kurių atskiri fragmentai buvo perkelti ant „Jung“ šviesos jungiklių. Projekto idėją pasufleravo pažangios technologijos, kurių dėka ant namų, biurų, visuomeninių įstaigų jungiklių gali būti perkelta beveik viskas – užrašas, nuotraukos, piešinys ir t.t. Akimirkas iš kūrybinių dirbtuvių galite pamatyti čia. O susikurti tokį vienetinį jungiklį savo namams gali kiekvienas!
Skaityti daugiau...
Lietuvos oro uostai didina žinomumą kaimyninėse šalyse
Lietuvos oro uostai didina žinomumą kaimyninėse šalyse
Lapkritį 5-iose kaimyninėse šalyse – Latvijoje, Lenkijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje ir Kaliningrado srityje (Rusija) vykdytą Lietuvos oro uostų reklamos kampaniją pastebėjo daugiau kaip 700 tūkst. šių šalių gyventojų. Latvių ir lenkų dėmesį siekėme atkreipti šūkiu „Lithuanian Airports. OMG – Outstanding. Modern. Great“ (liet. Lietuvos oro uostai – išskirtiniai, modernūs, puikūs). Baltarusijoje, Kaliningrade bei Ukrainoje - „Точно в цель! Выбирай аэропорт в своем стиле“ (liet. Toks, kaip tu. Rinkis savo stiliaus oro uostą). Kampanija buvo įgyvendinta pasitelkiant lauko reklamos stendus, socialinius tinklus „Facebook“, „Vkontakte“, „Odnoklassniki“.
Skaityti daugiau...
Paramos akcijoje - šimtai geranorių
Paramos akcijoje - šimtai geranorių
Gruodžio 10 dieną Panevėžio centrinėje aikštėje vyko gerumo akcija „Maltiečių sriuba", kurios metu buvo renkamos lėšos dviem dideliems „Maltiečių" projektams – „Maistas ant ratų“ ir „Socialinė priežiūra namuose“. Akcijos draugai „Kalnapilio – Tauro grupė“ savo kalėdinės šventės metu kartu su „Virtuvės mitų griovėjais“ išvirė sriubą, kurią vėliau Aukštaitijos sostinėje dalino prie gerumo akcijos norintiems prisidėti miestiečiams. Nelikti abejingiems ir paremti nepasiturinčius senyvo amžiaus panevėžiečius kvietė ir miesto meras Rytis Račkauskas, krepšinio klubo „Lietkabelis“ krepšininkai. Surinktos lėšos bus skirtos palengvinti kelių šimtų Panevėžio regione gyvenančių senolių kasdienybę.
Skaityti daugiau...
 „DPD Lietuva“ – naujasis  „vipcommunications” klientas
„DPD Lietuva“ – naujasis „vipcommunications” klientas
Tarptautiniam siuntų pristatymo tinklui priklausanti bendrovė „DPD Lietuva“ komunikacijos partneriais pasirinko agentūrą „vipcommunications“. Būsime atsakingi už „DPD Lietuva“ korporatyvinę komunikaciją, krizių valdymą, teiksime kitas integruotos komunikacijos paslaugas. Lietuvoje „DPD“ užima didžiausią šalies smulkių siuntų pristatymo paslaugų rinkos dalį, siuntas pristato ne tik per kurjerius, bet ir per „Pickup“ siuntų taškų ir terminalų tinklą. „DPD“ yra antrasis pagal dydį tarptautinių siuntų pristatymo tinklas Europoje, vienijantis „DPD“, „Chronopost“, „SEUR“ ir „Interlink Express“ įmones. DPD grupė per dieną pristato 3 mln. siuntų į daugiau nei 230 šalių.
Skaityti daugiau...
Mums jau 10 metų!
Mums jau 10 metų!
Kaip ir visus tuos metus, taip ir lapkričio 10-ąją „vipcommunications“ šventės durys buvo atviros tiems, kam esame svarbūs, ir tiems, kas svarbūs mums. Gimtadienį minėjome dideliame būryje esamų ir buvusių kolegų, klientų bei verslo partnerių, kurių dėka sulig kiekvienais metais augome ir stiprėjome. Dėkojame visiems, su kuriais kartu mūsų bendras pastangas ir darbus pavyko paversti reikšmingais laimėjimais.
Skaityti daugiau...
vip logo
category
rsva
UAB „VIP Viešosios informacijos partneriai“
Algirdo g. 25, LT-03219 Vilnius
Tel.: (8 5) 215 4964
El. paštas:
Norite gauti mūsų naujienas?
stipriausi-lietuvoje
gazele
ipra logo
baltic logo
atsakinga
atskaitinga
skaidri
tobulejanti
visuomeniska
© 2015 UAB "VIP Viešosios informacijos partneriai". Visos teisės saugomos.